Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.74) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Session closed for %name.
ka: სესია დახურულია %name-სთვის.
