Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.75) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: User login
cs: Přihlášení

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.
