Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.75) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.
