Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.8) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: user
hr: korisnik

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Session closed for %name.
hr: Sesija zatvorena za %name.

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča
