Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.8) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Finish
my: ပြီးပြီ
