Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.8) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: user
pt: utilizador

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: User login
pt: Iniciar sessão de utilizador

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Registration URL
pt: URL de registo

en: Session closed for %name.
pt: Sessão encerrada para %name.

en: Overlay
pt: Sobreposição

en: Finish
pt: Finalizar
