Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.9) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: user
he: משתמש

en: User login
he: כניסה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Finish
he: סיום
