Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.9) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Anonymous
ru: Гость

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Finish
ru: Готово

en: Send invitations
ru: Отправка приглашений
