ActiveCampaign (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Action
ar: إجراء

en: Tags
ar: وسوم

en: all
ar: الكل

en: Date
ar: التاريخ

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Roles
ar: الأدوار

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Lists
ar: قوائم

en: any
ar: أياً

en: Installed
ar: مثبت

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ar: الصفحات التي تعيد <code>TRUE</code> لكود PHP هذا (للخبراء فقط)

en: Pages or PHP code
ar: الصفحات أو كود PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ar: أدخل الكود بين %php إذا اخترت نمط PHP وانتبه إلى أن تنفيذ كود PHP غير صحيح سيؤدي إلى تعطل موقعك.
