ActiveCampaign (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Date
ne: मिति

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Roles
ne: भूमिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
