ActiveCampaign (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı
