ActiveCampaign (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Action
he: פעולה

en: Tags
he: תגיות

en: all
he: הכל

en: Date
he: תאריך

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Roles
he: תפקידים

en: Phone
he: טלפון

en: Configuration
he: הגדרות

en: Lists
he: רשימות

en: any
he: הכל

en: Installed
he: מותקן

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.
