ActiveCampaign (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: all
lt: visi

en: Date
lt: Data

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Roles
lt: Rolės

en: Phone
lt: Telefonas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: any
lt: visi

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.
