ActiveCampaign (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Lists
sr: Листе
