ActiveCampaign (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Action
ur: ایکشن

en: Email
ur: ای میل
