ActiveTrail Integration (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: rules
ar: القواعد
