AdaptiveTheme (7.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (73 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Go
lt: Pirmyn

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Center
lt: Centras

en: Types
lt: Tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Font
lt: Šriftas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Normal
lt: Normalus

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: User login
lt: Nariams

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Case
lt: Užduotis

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Languages
lt: Kalbos

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Create new account
lt: Registracija

en: White
lt: Baltas

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Menus
lt: Meniu

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Debug
lt: Derinimas

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Light
lt: Šviesi

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Dark
lt: Tamsiai
