AdaptiveTheme (7.x-3.0-rc4) - en to hu translation catalogue (115 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Home page
hu: Címlap

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Go
hu: Mehet

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Center
hu: Középen

en: Types
hu: Típusok

en: none
hu: nincs

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Font
hu: Betűtípus

en: Main
hu: Fő

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Titles
hu: Címek

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Normal
hu: Általános

en: Centered
hu: Középrezárt

en: URL:
hu: Webcím:

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Case
hu: Ügy

en: Leaderboard
hu: Ranglista

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Middle
hu: Közép

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Unit
hu: Egység

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: White
hu: Fehér

en: Image Settings
hu: Kép beállítások

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Bold
hu: Vastag

en: Menus
hu: Menük

en: Page width
hu: Oldalszélesség

en: Float
hu: Lebegőpontos

en: Inset
hu: Sülyesztett

en: file system
hu: fájlrendszer

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Left above
hu: Bal fent

en: Right above
hu: Jobb fent

en: Left below
hu: Bal lent

en: Right below
hu: Jobb lent

en: Greek
hu: görög

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Main Content
hu: Tartalom

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Metatags
hu: Meta jelölők

en: Light
hu: Világos

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Upper case
hu: Nagybetűs

en: Lower case
hu: Kisbetűs

en: Vietnamese
hu: vietnámi

en: Styles
hu: Stílusok

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username – !datetime

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Public files
hu: Nyilvános fájlok

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
hu: %directory könyvtár nem létezik és nem hozható létre.

en: Menu Bar
hu: Menüsor

en: Khmer
hu: khmer

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Capitalize
hu: Nagy kezdőbetűs

en: Site logo
hu: Webhelylogó

en: Image Alignment
hu: Képigazítás

en: Tertiary
hu: Harmadlagos

en: Secondary navigation
hu: Másodlagos navigáció

en: Dark
hu: Sötét

en: One column
hu: Egy oszlop

en: Headings
hu: Főcímek

en: Set the page width
hu: Oldalszélesség beállítása

en: <strong>Set the page width</strong>
hu: <strong>Oldalszélesség beállítása</strong>

en: Tablet Layout
hu: Tablet elrendezés

en: Smartphone Layout
hu: Okostelefon elrendezés

en: Default font
hu: Alapértelmezett betűtípus

en: viewport
hu: látómező

en: Apple touch icons
hu: Apple érintőikonok

en: HTML5 support in IE
hu: HTML5 támogatás IE-ben
