AdaptiveTheme (7.x-3.0-rc6) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Types
ne: प्रकार

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Normal
ne: साधारण

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Menus
ne: मेनु

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
