AdaptiveTheme (7.x-3.4) - en to az translation catalogue (56 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Type
az: Növ

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Center
az: Mərkəz

en: Types
az: Tiplər

en: none
az: yoxdur

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Layout
az: Şablon

en: Keywords
az: Açar söz

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: User login
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Case
az: Seçim

en: Languages
az: Dillər

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: White
az: Ağ

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Menus
az: Menyular

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Hide
az: Gizlət

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Upper case
az: Böyük hərf

en: Lower case
az: Kiçik hərf

en: Styles
az: Üslublar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main Menu
az: Əsas menyu

en: Status message
az: Status mesajı
