AdaptiveTheme (7.x-3.5) - en to gl translation catalogue (82 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Type
gl: Tipo

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Categories
gl: Categorías

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Center
gl: Centrar

en: Types
gl: Tipos

en: none
gl: ningún

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Font
gl: Fonte

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Titles
gl: Títulos

en: Separator
gl: Separador

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Updated:
gl: Actualizado:

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Case
gl: Maiúsculas

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Languages
gl: Idiomas

en: Middle
gl: Medio

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: White
gl: Branco

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Bold
gl: Negriña

en: Menus
gl: Menús

en: Float
gl: Coma flotante

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Hide
gl: Agochar

en: file system
gl: sistema de ficheiros

en: Right above
gl: Dereita arriba

en: Left below
gl: Esquerda abaixo

en: Right below
gl: Dereita abaixo

en: Greek
gl: Grego

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: Fonts
gl: Fontes

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary
gl: Secundario

en: Upper case
gl: Maiúsculas

en: Lower case
gl: Minúsculas

en: Latin
gl: Latín

en: Vietnamese
gl: Vietnamita

en: Styles
gl: Estilos

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Custom path
gl: Ruta personalizada

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Public files
gl: Arquivos públicos

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
gl: A carpeta %directory non existe e non se puido crear.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Dark
gl: Escuro
