AdaptiveTheme (7.x-3.5) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Help
gu: મદદ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: URL:
gu: યુઆરએલ:

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Float
gu: ફ્લોટ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો

en: Public files
gu: જાહેર ફાઈલ
