AdaptiveTheme (7.x-3.5) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Type
sr: Tип

en: More
sr: Више

en: Categories
sr: Категорије

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Footer
sr: Подножје

en: Updated:
sr: Ажурирано:

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Languages
sr: Језици

en: Unit
sr: Јединица

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: file system
sr: Систем фајлова

en: Greek
sr: грчки

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Latin
sr: латински

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status message
sr: Статусна порука
