Addemar Subscription (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Email
de: E-Mail

en: Error
de: Fehler

en: Please enter a valid email address.
de: Bitte geben Sie eine gültige E-Mail-Adresse ein.

en: Group ID
de: Gruppen-ID

en: Success
de: Erfolg

en: Form Settings
de: Formulareinstellungen

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Source
de: Quelle

en: Simple
de: Einfach

en: Subscribe to !newsletter
de: !newsletter abonnieren

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
de: Zum Einfügen weiterer Auswahlfelder bitte hier klicken.

en: Confirmed
de: Bestätigt

en: Add more
de: Weitere hinzufügen

en: Page url
de: URL der Seite
