Addemar Subscription (7.x-1.2-rc3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Enabled languages
ar: اللغات المفعلة

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Source
ar: المصدر

en: Installed
ar: مثبت

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
ar: إذا كانت عدد الخيارات بالأعلى غير كاف، أشر على هذا المربع، ثم انقر زر "عرض مسبق" في الأسفل لإضافة المزيد من الخيارات.
