Addemar Subscription (7.x-1.2-rc3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Source
ne: स्रोत

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन
