Addemar Subscription (7.x-1.2-rc3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Read more
nl: Lees meer

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Success
nl: Succes

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Enabled languages
nl: Ingeschakelde talen

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Source
nl: Bron

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Dutch
nl: Nederlands

en: German
nl: Duits

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
nl: Klik hier indien het aantal kaders hierboven niet voldoende is.

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: Add more
nl: Meer toevoegen
