Addemar Subscription (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Enabled languages
lt: Įjungtos kalbos

en: English
lt: Anglų

en: Source
lt: Šaltinis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Simple
lt: Paprastas

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
lt: Jei neužtenka aukščiau esančių laukelių, spauskite čia, kad pridėtumėte papildomų pasirinkimų.
