Addemar Subscription (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Read more
sv: Läs mer

en: Email
sv: E-post

en: Error
sv: Fel

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Enabled languages
sv: Aktiverade språk

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Source
sv: Källa

en: Installed
sv: Installerad

en: Simple
sv: Enkel

en: Dutch
sv: Holländska

en: German
sv: Tyska

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
sv: Klicka här för att lägga till fler alternativ om antalet rutor ovan inte räcker.

en: Confirmed
sv: Bekräftad

en: Add more
sv: Lägg till fler
