AddThis (7.x-4.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Image
az: Şəkil

en: Small
az: Balaca

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Fields
az: Sahələr

en: About
az: Haqqında
