AddThis (7.x-4.0-alpha1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Image
de: Bild

en: Small
de: Klein

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Vertical
de: Vertikal

en: Fields
de: Felder

en: Profile
de: Profil

en: Services
de: Dienste

en: About
de: Über

en: AddThis button
de: AddThis Schaltfläche

en: Analytics
de: Analysen

en: Big
de: Groß

en: Enabled services
de: Aktivierte Dienste

en: Third party settings
de: Einstellungen von Drittanbietern
