AddThis (7.x-4.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Small
lt: Mažas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Style
lt: Stilius

en: About
lt: Apie

en: Sharing
lt: Dalintis

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai
