AddThis (7.x-4.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Image
hy: Նկար

en: Small
hy: Փոքր

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Fields
hy: Դաշտեր
