Admin Security (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: IP address
id: Alamat IP

en: Delete IP address
id: Hapus alamat IP
