Admin Security (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
