Admin Security (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Path
ar: المسار

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: Delete IP address
ar: حذف عنوان IP
