Adminer (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: No
nl: Nee

en: Download
nl: Downloaden

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: settings
nl: instellingen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Optional
nl: Optioneel

en: Installed
nl: Geïnstalleerd
