Adminer (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: No
te: కాదు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: settings
te: అమరికలు

en: Optional
te: ఐచ్చికం
