Adminer (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: settings
ar: إعدادات

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Optional
ar: اختياري

en: Installed
ar: مثبت
