Adminer (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Description
fa: شرح

en: No
fa: خیر

en: Download
fa: دانلود

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: settings
fa: تنظیمات

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Optional
fa: اختیاری

en: Installed
fa: نصب شده

en: Plugin
fa: افزونه

en: Plugins
fa: افزونه‌ها
