Adminer (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Description
id: Deskripsi

en: No
id: Tidak

en: Download
id: Unduh

en: Required
id: Wajib

en: Settings
id: Pengaturan

en: settings
id: pengaturan

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Optional
id: Pilihan

en: Installed
id: Terinstal

en: Plugins
id: Plugin
