Adminer (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: No
ne: हुँदैन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Optional
ne: ऐच्छिक
