Adminer (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: settings
lt: nustatymai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Plugins
lt: Įskiepiai
