Adminer (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: No
ro: Nu

en: Download
ro: Descarcă

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: settings
ro: setări

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Optional
ro: Opţional

en: Installed
ro: Instalat

en: Plugins
ro: Plugin-uri
