Adminimal Administration Menu (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Content
it: Contenuto

en: Administration
it: Amministrazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Help
it: Aiuto

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Inline
it: In linea

en: Collapsed
it: Raggruppato

en: Hidden
it: Nascosto

en: Shortcuts
it: Scorciatoie

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Dropdown
it: Menu a discesa

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina
