Adminimal Administration Menu (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Content
lt: Turinys

en: Administration
lt: Administravimas

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Help
lt: Pagalba

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia
