Adminimal Administration Menu (7.x-1.8) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Administration
ar: الإدارة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Menu
ar: القائمة

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Hidden
ar: مخفي

en: Shortcuts
ar: الاختصارات

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة
