Admire Grunge (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: content
nl: inhoud

en: Login
nl: Inloggen

en: Footer
nl: Voet

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: My account
nl: Mijn account

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
