Admire Grunge (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Register
pl: Rejestracja

en: content
pl: zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Login
pl: Zaloguj

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: My account
pl: Moje konto

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: My account |
pl: Moje konto |

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
