Admire Grunge (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Help
az: Dəstək

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
